Atribuită Cumpărare directă

Reparatie Brother 8520 conform fisa service nr. 16581 / 03.07.2020

Număr anunț
DA25943126
Autoritate contractantă
Politia Locala Brasov (CUI 17439800)
Furnizor / câștigător
SHORTCUT SRL (CUI 14174368)
Cod CPV
50300000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
210,08 RON
Valoare atribuită
210,08 RON
Data publicării
09.07.2020 00:00
Data finalizării
10.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

210,08 RON

din 210,08 RON estimat