Atribuită
Cumpărare directă
1 Document ridicare sechestru, in 2 exemplare autocopiative pe foi albe cu tipar negru (si originalul si autocopiativa), format A4,10 seturi/carnet, coperta carton duplex cu 3 biguri (coperta simpla fata spate) carnet 10 2 Document sechestru, in 2 exemplare autocopiative pe foi albe cu tipar negru (si originalul si autocopiativa), format A4, 10 seturi/carnet, coperta carton duplex cu 3 biguri (coperta simpla fata spate) carnet 20 3 Proces-verbal de constatare, in 3 exemplare autocopiative originalul foaie alba cu tipar negru, prima copie pe hartie verde cu tipar negru, a doua copie pe hartie roz cu tipar negru, format A4, 25 seturi/carnet, coperta carton duplex cu 3 biguri (coperta simpla fata spate) carnet 20 4 Chitantiere, de la seria DSV 0075001 in 2 exemplare autocopiative original pe foaie alba cu tipar albastru, autocopiativa pe foaie alba cu tipar rosu, format A6, 50 seturi/carnet, coperta carton duplex cu 3 biguri (coperta simpla fata spate) carnet 35
- Număr anunț
- DA25943193
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Constanta (CUI 4707706)
- Furnizor / câștigător
- RIK SRL (CUI 1889794)
- Cod CPV
- 79823000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 915,65 RON
- Valoare atribuită
- 915,65 RON
- Data publicării
- 09.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.