Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL CUPRINDE: CARTUS HP 4345- 1 BUC , HARTIE COPIATOR A4 -40 TOP, CARTUS BROTHER 3280- 2 BUC, CARTUS HP 278A -1 BUC, HARTIE COPIATOR A5 -3 TOP , CARTUS BROTHER 3380-2 BUC , FISE MAGAZIE- 50 BUC ,BIBLIORAFT PLASTIFIAT 8 CM - 5 BUC, CD-R -20 BUC, DISPOZITII PLATA - 1CAR , SCOTCH MARE -4 BUC, SFOARA CANEPA - 2 GHEM
- Număr anunț
- DA25948124
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA A MUNICIPIULUI BRAILA (CUI 15752478)
- Furnizor / câștigător
- UNIPACT SRL (CUI 14051527)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.139,44 RON
- Valoare atribuită
- 1.139,44 RON
- Data publicării
- 10.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.