Atribuită Cumpărare directă

UAT Negresti Oas doreste sa achizitioneze servicii de asigurare facultativa CASCO pentru buldoexcavator JCB3CX14MFWM, capacitate cilindrica 4400/91, nr.locuri/masa totala maxima autorizata :5/3035

Număr anunț
DA25948610
Autoritate contractantă
Orasul Negresti Oas (CUI 3963951)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66515000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.050 RON
Valoare atribuită
7.050 RON
Data publicării
10.07.2020 00:00
Data finalizării
13.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.050 RON

din 7.050 RON estimat