Atribuită Cumpărare directă

Achiziționarea a 8 buc. anvelope auto de vară, astfel: - 4 bucăți anvelope de vară pentru autoutilitara Fiat Doblo - CT 07 TLU (175/70 R14 C 95/93 S); - 4 bucăți anvelope de vară pentru microbuzul Fiat Ducato - CT 07 ZLE (225/75 R16 C118/116R).

Număr anunț
DA25924964
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Constanta (CUI 16762887)
Furnizor / câștigător
COSAL PAINT S.R.L. (CUI 41253310)
Cod CPV
34351100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.444 RON
Valoare atribuită
3.444 RON
Data publicării
07.07.2020 00:00
Data finalizării
10.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.444 RON

din 3.444 RON estimat