Atribuită
Cumpărare directă
Achizitia consta in executia lucrarilor la obiectivul “REPARAȚII LA SCOALA PRIMARA BARZA , COM.BUDEȘTI, JUDETUL VALCEA” , care consta in urmatoarele lucrari - desfaceri si demolari, -lucrari de igienizare (reparatii si finisaje cu glet, vopsitorii lavabile pereti si tavane), reparatii/inlocuit pardoseli, montat gresie si faianta, refacere grupuri sanitare, refacere invelitoare etc. Alaturat se vor atasa listele de cantitatiSe pune la dispozitie liste de cantitati, iar achizitia se va face dupa verficare incadrarii in fondurile alocate.Achizitia se face dupa verificarea incadrari in listele de cantitati ce se vor atasa in SICAP . Dupa acceptare se vor depune listele de cantitati ofertate la sediul primariei comunei Budesti, odata cu contractul. Durata de executie de 1 luna calendaristica.
- Număr anunț
- DA25900203
- Autoritate contractantă
- Comuna Budesti (CUI 2574085)
- Furnizor / câștigător
- DRAMICAM (CUI 15281818)
- Cod CPV
- 45453000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 37.948 RON
- Valoare atribuită
- 37.948 RON
- Data publicării
- 02.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.