Atribuită Cumpărare directă

DOZA PT-8buc, COLIER PLASTIC-100buc, SILICON-2buc, LAVABIL 15L-1buc, AMORSA-1buc, SAC-20buc, CARABIN... mai departe

Număr anunț
DA25888894
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL,,NEAGOE BASARAB" OLTENITA (CUI 3797042)
Furnizor / câștigător
ARCOMPANY S.R.L. (CUI 15293456)
Cod CPV
44100000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.348,32 RON
Valoare atribuită
1.348,32 RON
Data publicării
01.07.2020 00:00
Data finalizării
06.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.348,32 RON

din 1.348,32 RON estimat