Atribuită
Cumpărare directă
Hartie copiator A4/80g - 5 buc Pix albastru - 20 buc Banda corectoare - 20 buc Folie protectie A4 100/set - 2 buc Fisa magazie A5 - 300 buc Bon predare transfer restit A5/2ex - 3 buc Banda adeziva 19x33 - 5 buc Bon consum A5/2ex - 5 buc Foaie parcurs persoane A4- 3 buc Capse 24/6 - 10 buc Agrafe birou 28mm - 10 buc Indigo Pelikan - 1 buc Dosar sina PVC - 100 buc Notes adeziv 76x76mm galben - 10 buc
- Număr anunț
- DA25885187
- Autoritate contractantă
- CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE CASTANUL VICTORIA (CUI 38630143)
- Furnizor / câștigător
- VALDORIS COM SRL (CUI 11527180)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 349,65 RON
- Valoare atribuită
- 349,65 RON
- Data publicării
- 01.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.