Atribuită
Cumpărare directă
Ansa de polistiren sterila de unica folosinta, Producator: Aptaca Italia cu ac incorporat Capacitate: 10µl. Ambalaj de 20 de bucati, Tampon steril recoltat exudat faringian, tub de polipropilena cu capac rosu si eticheta. Dimensiuni tub:?12 x150mm Tamponul este din bumbac, iar tija de 150mm din lemn. Ambalaj de 100 de bucati, TUB CONIC CAPAC FALCON,PP,STERIL,IND,15ML X50BUC, TUB FALCON 50 ML, STERILE, 50 BUC
- Număr anunț
- DA25899101
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Bistrita-Nasaud (CUI 4347801)
- Furnizor / câștigător
- A.M.S. 2000 TRADING IMPEX SRL (CUI 9603757)
- Cod CPV
- 19520000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.445 RON
- Valoare atribuită
- 1.445 RON
- Data publicării
- 02.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.