Atribuită Cumpărare directă

TERMOMETRU DIGITAL PISTOL 1BUC X 290 LEI SFOARA ARHIVARE 4 BUC X 4,5 LEI FOARFECA 15 CM 1 BUC X S LEI TOTAL TVA INCLUS 313 LEI

Număr anunț
DA25944602
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVITA (CUI 4663480)
Furnizor / câștigător
BIRO FAMILY S.R.L. (CUI 42060288)
Cod CPV
38412000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
263,02 RON
Valoare atribuită
263,02 RON
Data publicării
10.07.2020 00:00
Data finalizării
13.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

263,02 RON

din 263,02 RON estimat