Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de Analiză de Risc la securitatea fizică pentru instituții. Revizuire/intocmire analiza de risc la securitate fizica in conformitate cu prevederile HG 301/2012, privind normele metodologice de aplicare a Legii 333/2003 privind paza obiectivelor, bunurilor, valorilor si protectia persoanelor si Instructiunea MAI 9/01.02.2013 cu privire la modul de realizare a analizelor de risc la securitatea fizica. UAD are 9 cladiri si 2 camine, se va intocmi un contract de prestari servicii. Raportul va fi intocmit pentru fiecare cladire in parte.
- Număr anunț
- DA25885935
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE ARTA SI DESIGN CLUJ (CUI 4288098)
- Furnizor / câștigător
- AMRO GUARD SRL (CUI 38077494)
- Cod CPV
- 71317000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.400 RON
- Valoare atribuită
- 4.400 RON
- Data publicării
- 01.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 01.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.