Atribuită Cumpărare directă

KIT PIESE POMPA GRUNDFOS CR 45-2-2 AFA E HOOE, cod A 96122798 CUPRINDE: - ETANSARE MECANICA - SET ORINGURI - BUCSA GHIDAJ - ROTORI HIDRAULICI - RULMENTI

Număr anunț
DA25891519
Autoritate contractantă
S.C. APA-CANAL ILFOV S.A. (CUI 25709173)
Furnizor / câștigător
MGV TOTAL PRODUCTION COMPANY S.R.L. (CUI 32297717)
Cod CPV
42124000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.700 RON
Valoare atribuită
11.700 RON
Data publicării
01.07.2020 00:00
Data finalizării
02.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.700 RON

din 11.700 RON estimat