Atribuită Cumpărare directă

Achizitie -procesor(echivalent intel i5-9500), 6 nuclee, frecventa 3 Ghz, Max turbo 4,4 Ghz, TDP 65 W -placa de baza, Socket LGA1152, 2*DDR4 2666/2400/2133mhZ, 1xD-sub/DVI-D, 1xPCI Express x16 slot, 1xPCIe x1slot, 4xSATA 6Gb/s, 10/100/1000 Mbit, 4x USB 3.1(2xfront/2xback), 6x USB 2.0, Micro ATX -carcasa PC, sursa 450 (230W for 450W desktop PC), front USB+audio -memorie RAM, DIMM, DDR4, 8GB 2666MHz, CL16 -HDD, 1TB 7200 64MB S-ATA3 -SSD, 480, SATA 3.0, technology TLC, read speed 545 MBytes/sec, form factor 2,5”

Număr anunț
DA25896339
Autoritate contractantă
Administratia Nationala "Apele Romane" - Administratia Bazinala de Apa Siret (CUI 18264854)
Furnizor / câștigător
SIF SISTEM SRL (CUI 16368859)
Cod CPV
30237100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.840 RON
Valoare atribuită
1.840 RON
Data publicării
02.07.2020 00:00
Data finalizării
03.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.840 RON

din 1.840 RON estimat