Atribuită
Cumpărare directă
UAT Municipiul Buzau doreste sa achizitioneze lucrari ornamentale pentru imbunatatirea imaginii zonei prin placarea peretilor pasajului Gara din Bulevardul 1 Decembrie 1918, nr. 1, din Municipiul Buzau, cu panouri pe care sa fie expuse prin personalizare, fotografii istorice tematice conform caiet de sarcini si desene atasate.
- Număr anunț
- DA25888306
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BUZAU (CUI 4233874)
- Furnizor / câștigător
- SC MIKE ZARR ADS SRL (CUI 36146865)
- Cod CPV
- 45451100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 300.000 RON
- Valoare atribuită
- 300.000 RON
- Data publicării
- 01.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.