Atribuită Cumpărare directă

UNT 200G 5 BUC, LAPTE 1L 1 BUC, ULEI 1 L 1 BUC, CARTOFI 5.47 KG, MORCOVI 2 KG, TELINA 1KG, ARDEI KAPIA 1 KG, MERE GOLDEN 5.1 KG, SMANTANA 300G 3 BUC

Număr anunț
DA25889299
Autoritate contractantă
Gradinita Veseliei - Gherla jud Cluj (CUI 17958203)
Furnizor / câștigător
VERITAS SRL (CUI 11807023)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
138,84 RON
Valoare atribuită
138,84 RON
Data publicării
01.07.2020 00:00
Data finalizării
02.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

138,84 RON

din 138,84 RON estimat