Atribuită Cumpărare directă

Furnizare: televizor LED Smart TV rezoluție - Ultra HD 4K, HDR diagonala 139 cm, tehnologie - Smart TV WI-FI direct Blue Tooth, cu stand inclus, garanție - 24 luni = 1 buc; ladă frigorifică 495 litri, clasă energetică A+, dimensiuni: L < 161 cm, H < 87 cm, A < 67 cm, alimentare 230-240 V, garanție - 24 luni. Produsele vor fi însoțite de factura fiscală și de documentele aferente. În cazul în care Furnizorul nu reușește să-și îndeplinească obligațiile asumate prin comandă, atunci Achizitorul are dreptul de a solicita, ca penalități, o sumă echivalentă cu 0,1% din obligația nerealizată din valoarea comenzii, pentru fiecare zi de întârziere, până la îndeplinirea efectivă a obligațiilor. Penalitățile se vor aplica începând cu prima zi de întârziere de când nu s-au respectat obligațiile conform termenului de prestare convenit. Valoarea penalităților nu va putea depăși valoarea debitului inițial pentru care s-au calculat. În cazul în care Achizitorul nu își onorează obligațiile de plată în termenul convenit, Furnizorul are dreptul de a solicita, ca penalități, o sumă echivalentă cu 0,1% din plata neefectuată, pentru fiecare zi de întârziere. Valoarea penalităților nu va putea depăși valoarea debitului inițial pentru care s-au calculat.

Număr anunț
DA25895712
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
32324000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.322,36 RON
Valoare atribuită
3.322,36 RON
Data publicării
02.07.2020 00:00
Data finalizării
03.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.322,36 RON

din 3.322,36 RON estimat