Atribuită Cumpărare directă

Pachet articole necesare pentru realizarea atelierelor de creatie, conform cu oferta, SAV HARTIE COLOR 100 COLI- 1 buc. APL ADEZIV ALB NON TOXIC 40- 10 buc. ICO CREIOANE COLOR /12BUC- 10 buc. MAP FOARFECA 17CM GREENLOGI- 10 buc. SAV CARTON A4 DIV CULORI/10- 1 buc. OTI BETE FRIGARUI 250MM 100- 2 buc. DRB PENSULE PICTURA 12BUC/S- 5 buc. DRB TEMPERA APA/ULEI 12CUL- 5 buc. ARH BLOC HARTIE GLASSE 12 C- 5 buc. ICO HARTIE CREPONATA 6 CUL.- 2 buc, in cadrul actiunii "Muzeul Preparandiei - prezenta vie in peisajul cultural aradean" - editia a -V-a Vara de ar.te - Ateliere de creatie din perioada 06.07 - 13.09.2020.

Număr anunț
DA25915783
Autoritate contractantă
Centrul Municipal de Cultura Arad (CUI 33708527)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
400,21 RON
Valoare atribuită
400,21 RON
Data publicării
06.07.2020 00:00
Data finalizării
06.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

400,21 RON

din 400,21 RON estimat