Atribuită
Cumpărare directă
Denumire produs|U.M.|Cantitate|Pret fara TVA|Valoare|Valoare TVA|Discount| 1.|Roller cu gel, Edding, Cristal Jelly 2185, corp plastic,transparent, grip cauciucat, in culoarea scrierii,vf.0.7mm, albastru |buc|14.00|4.5000|63.00|11.97|0.00| 2.|File de protectie Ecomax, transparent, orange peel, A4, plastic, 100buc/set |set|3.00|9.6300|28.89|5.49|0.00| 3.|Mouse Asus wireless|buc|1.00|97.2000|97.20|18.47|0.00| 4.|Stilou, Parker, Vector, penita vf. fin, corp plastic tip ABS, negru, accesorii cromate |buc|1.00|79.3800|79.38|15.08|0.00| 5.|Convertor, Parker, plastic|buc|1.00|24.4300|24.43|4.64|0.00| 6.|Cartus imprimanta Hp |buc|2.00|115.0000|230.00|43.70|0.00
- Număr anunț
- DA25885296
- Autoritate contractantă
- COMUNA FACAENI (CUI 4365379)
- Furnizor / câștigător
- OFFICE PARTENER SRL (CUI 22131724)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 522,90 RON
- Valoare atribuită
- 522,90 RON
- Data publicării
- 01.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.