Atribuită Cumpărare directă

URNA DE VOT MOBILA SI URNA DE VOT 75*75*75cm , URNELE DE VOT SUNT CONFECTIONATE CU CADRU DE INOX SI IMBRACATE IN POLICARBONAT SEMITRANSPARENT.

Număr anunț
DA25885847
Autoritate contractantă
COMUNA MEREI (CUI 3662541)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
Cod CPV
44617000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.320 RON
Valoare atribuită
13.320 RON
Data publicării
01.07.2020 00:00
Data finalizării
02.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.320 RON

din 13.320 RON estimat