Atribuită Cumpărare directă

Automat programabil (PLC) SIEMENS 6ES7315-2EH14-0AB0 SIMATIC S7-300 CPU 315-2 PN/DP

Număr anunț
DA25897374
Autoritate contractantă
SC APA SERV SA (CUI 22224874)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
Cod CPV
30237200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.457 RON
Valoare atribuită
9.457 RON
Data publicării
02.07.2020 00:00
Data finalizării
03.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.457 RON

din 9.457 RON estimat