Atribuită
Cumpărare directă
1 Idiotul (editia a IV-a, de buzunar) de F. M. Dostoievski, Emil Iordache (2011) [Editura Polirom] (168322) 1 Padurea norvegiana (editie 2004, coperta neagra) de Haruki Murakami (2004) [Editura Polirom] (22107) 1 Cele trei fiice ale Evei (editie de buzunar) de Elif Shafak, Ada Tanasa (2020) [Editura Polirom] (385008) 2 Pastratorii secretului de Trenton Lee Stewart (2018) [Editura Aramis] (313487) 1 Strainul de Stephen King (2019) [Editura Nemira] (375704) 1 Orasul fiarelor de Isabel Allende (2018) [Editura Humanitas] (313424) 1 Pisicile Razboinice. Puterea celor trei. Cartea a XVII-a: Umbre Adanci de Erin Hunter, Silvia Palade (2019) [Editura All] (376212) 1 Pisicile Razboinice. Puterea celor trei. Cartea a XIV-a: Raul intunecat de Erin Hunter (2019) [Editura All] (350912) 1 Pisicile Razboinice - Puterea celor trei. Cartea a XVI-a: Eclipsa de Erin Hunter (2019) [Editura All] (370580) 1 Pisicile Razboinice. Puterea celor trei. Cartea a XIII-a: Viziunea de Erin Hunter (2018) [Editura All] (343921) 1 Pisicile Razboinice - Noua profetie. Cartea a X-a: Stralucirea stelelor de Erin Hunter (2018) [Editura All] (310829) 1 Pisicile Razboinice. Noua profetie. Cartea a XI-a: Amurg de Erin Hunter (2018) [Editura All] (313961) 1 Pisicile Razboinice - Puterea celor trei. Cartea a XV-a : Exilul de Erin Hunter, Daniel Clinci (2019) [Editura All] (363601) 1 Pisicile Razboinice - Puterea celor trei. Cartea a XVIII-a: Rasarit de Erin Hunter (2020) [Editura All] (379383) 1 Pisicile Razboinice. N
- Număr anunț
- DA25890909
- Autoritate contractantă
- Municipiul Campia Turzii (CUI 4354566)
- Furnizor / câștigător
- LIBRĂRIE . NET SRL (CUI 13784260)
- Cod CPV
- 22113000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.991,93 RON
- Valoare atribuită
- 2.991,93 RON
- Data publicării
- 01.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.