Atribuită
Cumpărare directă
- .Spatula inox tip cutit, cu maner de lemn, L 100 cm - PRET 37 RON Spatula tip cutit, realizata din otel inoxidabil de calitate superioara Rezistenta ridicata impotriva substantelor chimice si a coroziunii Constructia robusta si unitara garanteaza un ciclu de viata lung Suprafetele netede lustruite asigura curatarea rapida si usoara Cu maner din lemn - Spatula inox, lingurita la un capat si dreapta la celalalt, Lungime 15cm - 25.5 Ron/ Buc. - Tavite pentru cantarire din PS flexibil patrate, dimensiune: 89 * 89 * 25 mm, rezistenta la temperaturi intre - 10 + 80 °C, Ambalaj * 500 Buc - Termometru de frigider cu agatatoare, vitrine frigorifice, congelatoare, carcasa plastic, temperaturi -30 ° C și +40 ° C în diviziuni de 1 ° C. Certificat de Etalonare optional: 36 RON in 3 PUNCTE sau 44 RON in 4 PUNCTE PRET: pentru etalonare in trei puncte ( la 3 temperaturi diferite) 15.50 - Vata hidrofila pentru uz medicinal la parametrii determinati pentru tipul B, 100% bumbac, pachet 200 gr., produsa in conformitate cu Directivele CE si a STAS-urilor in vigoare referitoare la dispozitivele medicale clasa I, ETC. - Containere, recoltoare, urocultoare, recipiente universale pentru urina, sputa si alte fluide biologice, recipiente recoltare probe, 120 ml, STERILE cu raze gamma, ambalate individual., ETC. - Tifon medicinal 5 metri lineari pachetul, lat de 90 cm, 24gr/m2, bbc 100%, pachet 5 ml. Marcaj CE, ETC.
- Număr anunț
- DA25901979
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Bistrita-Nasaud (CUI 4347801)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI 11171693)
- Cod CPV
- 19520000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 976,40 RON
- Valoare atribuită
- 976,40 RON
- Data publicării
- 03.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.