Atribuită
Cumpărare directă
ANCIOC MANER LEMN FS-12 477 NUMAR DE REFERINTA: 00014905 PRET DE CATALOG: 5,46 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: BUC COD SI DENUMIRE CPV: 44423000-1 Diverse articole (Rev.2) DESCRIERE: CANCIOC MANER LEMN FS-12 477 . 2 Increase value Decrease value 5,46 10,92 * Preturile sunt exprimate in RON fara TVA
- Număr anunț
- DA25912396
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL CUZA-VODA (CUI 3602710)
- Furnizor / câștigător
- INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10,92 RON
- Valoare atribuită
- 10,92 RON
- Data publicării
- 06.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.