Atribuită
Cumpărare directă
- Lame, cutite de u.f. tip R35 pentru microtom, teflonate, marca "Dura Edge" SUA. Material otel inox, pentru tesuturi dure si moi. Calitate foarte buna si stabila de taiere, viata lunga a lamei. Mod de ambalare: cutie x 50 bucati. Disponibile in doua variante: profil ingust - 77x8mm, profil inalt: 77x14mm. Produsul este insotit de certificatul de calitate si ISO de la producator - 2 CUTII - Tavite renale din plastic rezistent, albe, cu dimensiunea de 25x12cm. Ambalare: 10 buc / pachet, 250 buc / bax Produsul este insotit la livrare de declaratie de conformitate CE, certificat de calitate si ISO producator. Ambalare si etichetare conform standardelor ANMDM (CULOARE ALBA) - 50 BUC
- Număr anunț
- DA25903626
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Bistrita-Nasaud (CUI 4347801)
- Furnizor / câștigător
- NOVA FIT 2000 SRL (CUI 15178082)
- Cod CPV
- 33141411-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 702,50 RON
- Valoare atribuită
- 702,50 RON
- Data publicării
- 03.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.