Atribuită
Cumpărare directă
Detergent gresie faianta 5l 2 25 Hartie igienica Perfex 10 buc/set 25 5.7 Rezerva mop 250 gr 3 5.05 Sapun lichid 400ml Teo 15 5.78 Detergent pardoseala 5l 2 22 Odorizant toaleta Bref Blue Aktiv 15 5.3 Prosoape rola 800 foi, 2 straturi 3 13.65 Saci gunoi 35 l 25 4.2 Burete spalat vase 1 1.98 Rivex clor 3 16.5 Spray muste- tantari (Raid) 2 13 Rezerva odorizant camera Air Wick 250ml 5 12.3
- Număr anunț
- DA25923172
- Autoritate contractantă
- Orasul Deta (CUI 2503378)
- Furnizor / câștigător
- NEWDESK SRL (CUI 26999482)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 702,78 RON
- Valoare atribuită
- 702,78 RON
- Data publicării
- 07.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.