Atribuită
Cumpărare directă
Achizitia a 12 bucati usi ( 39.91 mp) profil PVC Veratec cu 4 camere, culoare alb , cu panel alb grosime 24 mm in partea de jos si geam termopan low-e pachet 24 mm in partea de sus , broasca simpla, feronerie Vorne 2 ,pentru CIA, CRRN, CITO Odobesti , centre din subordinea DGASPC Vrancea. Pretul include: constatare-masuratori ,materiale, manopera, transport , montaj si demontarea vechii tamplarii. Se acorda garantie 12 luni. Dimensiuni usi conform ofertei nr.4711/19.06.2020 inregistrata la DGASPC Vrancea. usa dubla 1700 x 1970 mm = 1 bucata usa dubla 1550 x 2803 mm = 1 bucata usa dubla 1340 x 2283 mm = 1 bucata usa dubla 2100 x 2843 mm = 1 bucata usa dubla 1610 x 2803 mm = 1 bucata usa simpla 840 x 2000 mm =1 bucata usa dubla 1870 x 2853 mm = 1 bucata usa simpla 840 x 2000 mm =1 bucata usa dubla 1470 x 2020 mm = 1 bucata usa simpla 840 x 2503 mm =1 bucata usa dubla 1450 x 2210 mm = 1 bucata usa simpla 860 x 1980 mm =1 bucata
- Număr anunț
- DA25913418
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VRANCEA (CUI 17101530)
- Furnizor / câștigător
- CRICALNIC SRL (CUI 25429181)
- Cod CPV
- 45421000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.576,71 RON
- Valoare atribuită
- 17.576,71 RON
- Data publicării
- 06.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.