Atribuită Cumpărare directă

Pachet consumabile Husqvarna - 2 L ULEI, 2 BUC VASELINA, 1 BUC FIR TIMER

Număr anunț
DA25907256
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Nr.1 Bolintin Vale (CUI 19208585)
Furnizor / câștigător
COSMA INSTALATII SRL (CUI 16392563)
Cod CPV
16800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
365,55 RON
Valoare atribuită
365,55 RON
Data publicării
03.07.2020 00:00
Data finalizării
06.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

365,55 RON

din 365,55 RON estimat