Atribuită Cumpărare directă

RAR BISTRITA NASAUD ( 516/25.06.2020 ) : Cap tăietor Cuţit pentru iarbă, 2 tăişuri Capacitate cu-in 1,66 Capacitate cilindrică cm3 27,2 Putere kW/CP 0,75/1 Greutate kg 1) 4,9 Nivel presiune acustică with metal tool dB(A) 2) 94 Nivel presiune acustică with plastic tool dB(A) 2) 95 Nivel putere acustică with metal tool dB(A) 2) 107 Nivel putere acustică dB(A) 2) 108 Valoarea vibrațiilor, dreapta cu unealtă din plastic m/s2 3) 5,5 Valoarea vibrațiilor, stânga cu unealtă din plastic m/s2 3) 5,5 Valoarea vibrațiilor, stânga cu unealtă din metal m/s2 3) 6,8 Valoarea vibrațiilor, dreapta cu unealtă din metal m/s2 3) 5,6 Lungime totală cm 4) 170 Diametru tăiere mm 420 Volum rezervor l 0,33 Performanţă Um 1

Număr anunț
DA25932977
Autoritate contractantă
REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI 1590236)
Furnizor / câștigător
DYNAMIC TOOLS SRL (CUI 10137316)
Cod CPV
43830000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
755,46 RON
Valoare atribuită
755,46 RON
Data publicării
08.07.2020 00:00
Data finalizării
08.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

755,46 RON

din 755,46 RON estimat