Atribuită
Cumpărare directă
pachetul contine: racord 1*6.72 sifon 1*9.24 ciment 11*19.33 lavabila 1*73.11 var 2*11.76 glet 1*16.81 plasa sudata 1*124.37 sifon pardoseala 1*21.43 ramificatie pvc 1*2.52 reductie 1*2.10 cot 32 2*1.26 teava pvc 32/1m 1*3.36 baterie 1*56.30 broasca 2*46.64 disc 2*3.78
- Număr anunț
- DA25916678
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL LUPENI (CUI 4375054)
- Furnizor / câștigător
- VADATI SRL (CUI 19134950)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 655,46 RON
- Valoare atribuită
- 655,46 RON
- Data publicării
- 07.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.