Atribuită
Cumpărare directă
Pachet de servicii postale compus din: -corespondenta neprioritara interna din serviciul standard -corespondenta neprioritara interna cu serviciul Recomandat; -corespondenta neprioritara interna cu confirmare de primire - Corespondenta prioritara interna cu confirmare de primire -trimiteri corespondenta interna,cu valoare declarata si asigurarea valorii. I Informatii detaliate aferente serviciilor si produselor CN Posta Romana SA sunt disponibile la www.posta-romana.ro.
- Număr anunț
- DA25906902
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRAȚIA FONDULUI IMOBILIAR S.R.L. (CUI 2746784)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
- Cod CPV
- 64110000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 50.000 RON
- Valoare atribuită
- 50.000 RON
- Data publicării
- 03.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.