Atribuită
Cumpărare directă
1. BIBLIORAFT PLASTIFIAT HERLITZ A4 - cotor 50mm - NEGRE 2. BIBLIORAFT PLASTIFIAT HERLITZ A4 - cotor 75/80mm - ALBASTRE 3. EVIDENTIATOR PELIKAN - VERDE, GALBEN, ALBASTRU SI PORTOCALIU 4. CORECTOR BANDA KORES 4.2mm*15m 5. DOSAR PLASTIC NOKI - 2 perforatii - ALBASTRE 6. DOSAR din carton alb cu SINA 7. PIX plastic PENSAN MY TECH - 0,7mm - ALBASTRE 8. NOTES ADEZIV INDEX 12*45mm, HO-21143, NEON, PLASTIC, SAGEATA, 5*25buc/set 9. NOTES ADEZIV INDEX 20*50mm, HO-21205, NEON MIX, HARTIE
- Număr anunț
- DA25896546
- Autoritate contractantă
- ACADEMIA ROMANA FILIALA IASI (CUI 4540917)
- Furnizor / câștigător
- SHATTER SRL (CUI 8122852)
- Cod CPV
- 30197210-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 272,48 RON
- Valoare atribuită
- 272,48 RON
- Data publicării
- 02.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.