Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIA DE DOTARI SUPLIMENTARE - Achizitia de dotari si echipamente corporale si necorporale pentru Caminul Cultural din satul Baltatesti, comuna Baltatesti, jud. Neamt CONFORM ADV1153930/ 23.06.2020

Număr anunț
DA25901723
Autoritate contractantă
Comuna Baltatesti (Primaria Baltatesti) (CUI 2614120)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
Cod CPV
31527260-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.995 RON
Valoare atribuită
21.995 RON
Data publicării
03.07.2020 00:00
Data finalizării
03.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.995 RON

din 21.995 RON estimat