Atribuită Cumpărare directă

Denumire MA Cant. UV -------------------------- -- -------- --- LINTUCA CASC.PENTEL. BL.C KG 4,756 1 SALAM ITALIAN KG KG 3,140 1 SPATA PORC FARA OS VRAC K KG 11,740 1 CARNACIORI AFUMATI VRAC K KG 6,385 1 CARTOFI ALBI RO 10KG CI BU 4 1 CEAPA GALBENA RO.KG CI VR KG 29,400 1 MORCOVI TR. KG C.I VRAC KG 43,200 1 TELINA NL KG. CI VRAC KG 19,800 1 LAMAI AR KG CII VRAC KG 8,200 1 VARZA ALBA NOUA RO KG CI KG 25,600 1 GRADENA CASTR.OTE4150G BO 3 1 TGE SFECLA ROSIE JULIENE CV 3 1 REG.SOS.PAS.TOMATE540G BO 24 1 C D PATE PUI CURCAN 2X145 CV 20 2 B.ARDEAL.PATE PORC 100G CV 30 1 EVRIKA UL.FL.SOAR. 1L ST 48 1 TPS ZAHAR 1KG PG 40 1 REGAL OTET ALIMENTAR 1L ST 12 1 DEL.BR.TOP.TR./SMAN.140G BU 5 5 ALBATROS OUA COD3 CLS.M 3 CA 18 30 PIEPT PUI DEZ.F.P.CG PG K KG 15,241 1 AM.LEGUME SUPA 2,5KG PG 4 1 CAMARA V.AMESTEC MEXICAN PG 3 1 CAMARA VERDE SPANAC TOCAT PG 2 1 CART.PREPR.CRINK.CG.2500G BU 5 1 TPS FASOLE ALBA 1KG PG 36 1 CRYSTAL OREZ B.LUNG 1KG PG 24 1 FILE SALAU NIL 300/500 K KG 30,000 1

Număr anunț
DA25931853
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL AIUD (CUI 4613628)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15897300-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.403,81 RON
Valoare atribuită
3.403,81 RON
Data publicării
08.07.2020 00:00
Data finalizării
09.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.403,81 RON

din 3.403,81 RON estimat