Atribuită Cumpărare directă

1,12-DODECANEDIO+1,6-HEXANEDIOL+1,5-PENTANEDIOL

Număr anunț
DA25934178
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
Cod CPV
24321000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
394,49 RON
Valoare atribuită
394,49 RON
Data publicării
08.07.2020 00:00
Data finalizării
13.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

394,49 RON

din 394,49 RON estimat