Atribuită Cumpărare directă

- Contract de service postgarantie 3050,00 ron fara TVA. - 3 Deplasari accidentale neprogramate - Interventie in 7 zile lucratoare de la solicitarea scrisa de catre beneficiar - 2 Revizii in lunile August si Decembrie

Număr anunț
DA25900077
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC BALS (CUI 4394846)
Furnizor / câștigător
BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA SRL (CUI 9731314)
Cod CPV
50400000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.050 RON
Valoare atribuită
3.050 RON
Data publicării
02.07.2020 00:00
Data finalizării
03.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.050 RON

din 3.050 RON estimat