Atribuită Cumpărare directă

Montare si Amenajare zona pietonala comuna S.f Gheorghe Jud.Tulcea Plantarea stalpilor pentru indicatoare de circulatie rutiera din:metal,confectionati industrial.

Număr anunț
DA25906948
Autoritate contractantă
Comuna Sf. Gheorghe (Primaria Comunei Sfantul Gheorghe) (CUI 4793880)
Furnizor / câștigător
VARDY VEROVITAL S.R.L. (CUI 40036631)
Cod CPV
45233290-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37.772,89 RON
Valoare atribuită
37.772,89 RON
Data publicării
03.07.2020 00:00
Data finalizării
06.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.772,89 RON

din 37.772,89 RON estimat