Atribuită
Cumpărare directă
CONSUMABILE CABINET DENTAR CONFORM ANUNT ADV1154573: "LAMPA BACTERICIDA LBA-ER 30W-P, gama economic, portabila (perete), dezinfectie suprafete in absenta omului si a plantelor verzi. Lungime de unda 253,7 nm. Suprafata dezinfectata 12 m². Eficienta mare in distrugerea microorganismelor daunatoare sanatatii umane: dezinfectie 99,99%. Realizarea unui microclimat lipsit de virusuri, spori de mucegai sau bacterii. 100% Ecologic. Igiena si protectia oamenilor, a mediului fara utilizarea produselor chimice. Tuburi UV-C garantate pana la 9.000 de ore pentru lampile LBA. Alimentare: 220 V/50 Hz la priza de impamantare. Clasa de protectie IP20; Lungime cablu de alimentare standard 3 m, sau conform specificatii utilizator." Buc 1 946.80 "Herculite Ultra Mini kit KERR Compozit micro-hibrid fotopolimerizabil universal cu particule de dimensiuni in medie de 0.6 um. Produsul se gaseste intr-o gama coloristica foarte larga 38 nuante VITA (dentina smalt incizal cervical). Indicat in 98% din cazurile clinice . Indicatii: Restaurari frontale si laterale (Clasa I Clasa II Clasa III Clasa IV Clasa V) Avantaje: Radioopac Estetica deosebita Aspect de dentitie naturala Rezistent in timp Manevrabilitate excelenta Pastrarea luciului si a stabilitatii coloristice la 5 ani de la aplicare Prezentare: 3 seringi x 4g, nuante: Enamel A2, Enamel A3, Dentine A2 OptiBond Solo Plus 5ml 50 varfuri aplicatoare Kerr 1 seringa gel demineralizant Gel Etchant" Kit 4 453
- Număr anunț
- DA25898168
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA OVIDIUS CONSTANTA (CUI 4301332)
- Furnizor / câștigător
- AQUATOR SRL (CUI 15651244)
- Cod CPV
- 33141800-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.394,68 RON
- Valoare atribuită
- 8.394,68 RON
- Data publicării
- 02.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.