Atribuită
Cumpărare directă
Titlul curs: ADMINISTRAREA PATRIMONIULUI ȘI INVESTIȚII PUBLICE. NOUTĂȚI LEGISLATIVE Locul de desfășurare: Stațiunea Mamaia, Hotel Sulina Internațional Perioada disponibilă: 26 - 31 iulie 2020 Taxa instruire: 800 Lei + TVA Taxa servicii conexe instruirii: 3050 Lei + TVA (voucher valoric masa inclus: 700 Lei)
- Număr anunț
- DA25905374
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA "ARIES" S.A. (CUI 20330054)
- Furnizor / câștigător
- OK SERVICE CORPORATION SRL (CUI 1347190)
- Cod CPV
- 80530000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.850 RON
- Valoare atribuită
- 3.850 RON
- Data publicării
- 03.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.