Atribuită Cumpărare directă

Casa de Cultura a Studentilor din Bucuresti achizitioneaza pachetul de papetarie compus din 30 topuri hartie A4 si 3 topuri hartie A3, 80 g/mp, 500 coli/top, conform oferta transmisa la anunt publicitar nr. ADV 1155517 din 30.06.2020.

Număr anunț
DA25897766
Autoritate contractantă
Casa de Cultura a Studentilor din Bucuresti (CUI 6255526)
Furnizor / câștigător
MARKETING CONCEPT SRL (CUI 30912165)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
355,05 RON
Valoare atribuită
355,05 RON
Data publicării
02.07.2020 00:00
Data finalizării
03.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

355,05 RON

din 355,05 RON estimat