Atribuită
Cumpărare directă
Robinet calorifer retur coltar 1/2 " FI-FE Robinet colt de reglaj pe retur pentru radiatoare. Confectionat din alama CW614N, prevazut cu racorduri filetate ISO 228 de tip MF si garnitura O-ring. Capul este din material plastic ABS de culoare alba. TEMP. MAXIMA DE LUCRU [°C] 110 RACORD [TOLI] 1/2 TOLI LUNGIME [MM] 50 MM INALTIME [MM] 45 MM
- Număr anunț
- DA25935379
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
- Furnizor / câștigător
- ANG IMPEX SRL (CUI 2981518)
- Cod CPV
- 44411100-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.940 RON
- Valoare atribuită
- 2.940 RON
- Data publicării
- 09.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.