Atribuită
Cumpărare directă
DOMESTOS 750 ML 21BUC*5.46, SANO JET CURATENIE GENERALA 2L 4*11.58, SAPUN LICHID 1L 69*7.20, SOLUTIE CURATAT GEAMURI 18*6.89, MR PROPER 1L 18*6.09, SAPUN WC 47*3.64, HARTIE IGIENICA 204*2.46, CIF 500ML 6*4.83, PRONTO PARCHET 750ML 5*8.82, PRONTO SPRAY MOBILA 6*9.83, SACI 35L 35*2.35, SAPUN LICHID 250ML 2*3.53, RUST 500ML 5*6.68, MOP +COADA 8*5.29, SOL SPALAT WC 7*6.55, FASRAS CU COADA 4*6.30, PRAF DE CURATAT 2*4.29, GALEATA CU STORCATOR +MOP+COADA 3*12.78, MATURA+COADA 2*5.5, FAIRY 14*6.17
- Număr anunț
- DA25915719
- Autoritate contractantă
- Compania de Utilitati Publice S.A. Focsani (CUI 1443170)
- Furnizor / câștigător
- TIXYROM DISTRIBUTION SRL (CUI 30882900)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.076,78 RON
- Valoare atribuită
- 2.076,78 RON
- Data publicării
- 06.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.