Atribuită Cumpărare directă

MOP BUMBAC 250 GR ALBASTRU,ROSU, GALBEN,VERDE SACI MENAJERI NEGRI 35 L SACI MENAJ negri 1100x700 120 L grosime 50 micr HARTIE IGIENICA 3 STRATURI ALBA SAPUN LICHID CU GLICERINA ANTIBACTERIAN 500 ML CU POMPITA SAPUN LICHID CU POMPITA 1L PH NEUTRU CU GLICERINA LAVETE MICROFIBRA disponibil in 4 culori albastru galben verde rosu Lavete din microfibra, 30x40 , diverse culori, utile pentru impartirea pe culori a lavetelor pentru curatenie; putere mare de curatare, chiar si fara solutii speciale; curata doar cu apa. Protejeaza texturile curatate, nu zgarie, nu lasa scame

Număr anunț
DA25934306
Autoritate contractantă
SPITALUL ORS. "PROF. DR. IOAN PUSCAS" SIMLEU SILVANIEI (CUI 4291530)
Furnizor / câștigător
BIOFARM DISTRIBUTION SRL (CUI 33043458)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.935 RON
Valoare atribuită
3.935 RON
Data publicării
08.07.2020 00:00
Data finalizării
09.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.935 RON

din 3.935 RON estimat