Atribuită
Cumpărare directă
PANZA FAI - 16BC TEAVA BAZIN - 1BC GARNITURI - 8BC SILICON - 1BC MANER SERTAR - 5BC SIFON SCURGERE - 1BC RACORD WC - 1BC SILICON - 1BC USITA VIZITARE - 1BC MANERE USA - 1BC MASCA PRAF - 2BC PICATURA - 9BC BANDA IZOLATOARE - 1BC ULEI LANT - 1BC MANUSI PROTECTIE - 5BC ULEI AMESTEC - 4BC COADA UNELTE - 1BC GREBLA PLASTIC - 2BC COLIER - 1BC LACAT - 1BC SILD USA - 1BC COASA - 1BC PULVERIZATOR - 2BC VAR PASTA - 1BC VOPSEA - 1BC PENSOANE - 1BC FIR MOTOCOASA - 1BC CAP PRELUNGITOR - 3BC
- Număr anunț
- DA25912261
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC ION NECULCE TG FRUMOS (CUI 4701223)
- Furnizor / câștigător
- SC LUCMAR SRL (CUI 15903627)
- Cod CPV
- 44512000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.354,95 RON
- Valoare atribuită
- 1.354,95 RON
- Data publicării
- 06.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.