Atribuită
Cumpărare directă
29 Clorură de Hexadecilpirimidină (Hexadecylpyridinium chloride monohidrate) 96-100 % doar min 98% cod A13499 g FL / 100 g 2 176.5 353 30 DECON 148-0324 L 1 FL / 1 L 1 330.75 330.75 34 EOZINA EO0025 g 1 FL / 25 g 1 77.55 77.55 37 FOSFAT DISODIC, 25 g SO0337 g 1 FL / 25 g OFERTAT FL 500g 1 113.99 113.99 38 FOSFAT MONOSODIC (NaH2PO4) SO0330 g 1 FL / 25 g OFERTAT FL 500g 1 105 105 40 FOSFAT MONOPOTASIC (KH2PO4) PO0260 g 1 FL/ 250 g 1 59.95 59.95 42 FENOL FE0482 g 1 FL /100 g OFERTAT FL 250g 1 99.99 99.99 47 HEMATOXILINA CRISTALE HE0070 g 1 FL / 25 g 1 263 263 48 HIDROXID DE SODIU, p.a. kg 1 FL / 1k g 10 25 250 61 STANDARD PLUMB 1000 mg/L in acid azotic 0,5 mol/l, PL0105 ml 1 FL/ 500 ml 1 123 123 62 STANDARD CADMIU 1000 mg/L in acid azotic 0,5 mol/l CA0041 ml 1 FL/ 500 ml 1 123 123 63 STANDARD CUPRU 1000 mg/L in acid azotic 0,5 mol/l CO0085 ml 1 FL/ 500 ml 1 123 123 64 STANDARD ZINC 1000 mg/L in acid azotic 0,5 mol/l CI0126 ml 1 FL/ 500 ml 1 123 123 67 TETRACLORETAN TE0125 L 1 FL / 1 L 1 96 96 Produsele vor fi insotite de certificatul de GARANTIE/calitate/declaratie de conformitate. COMANDA DIN SICAP ESTE FERMA NEFIIND NECESARA TRANSMITEREA UNEI COMENZI SEMNATE SI STAMPILATE.
- Număr anunț
- DA25899517
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR DAMBOVITA (CUI 4279863)
- Furnizor / câștigător
- NOVACHIM TRADING SRL (CUI 12178991)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.241,23 RON
- Valoare atribuită
- 2.241,23 RON
- Data publicării
- 02.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.