Atribuită Cumpărare directă

pachet piese consumabile(furtun hidraulic=1x220,diluant=2x12,acumulator 100ah=1x435,electromotor=1x860,spray pornire=2x18,curea 900=1x13,vopsea spray=1x25,cablu schimbator vit=1x350,colier plastic=15x0,30,bec h4 12v=2x8,ulei compresor,1l=3x35,rulm 61900=1x24,nit fi 10=2x15,rulm6206=2x16,simering=1x6,ad blue 10l=4x30,spray vaselina=1x18,vaselina tub=15x10,acumulator 150ah=1x530,decalemitru=1x105,antigel g12,1l=4x12,lichid frana=1x18,vopsea spray negru=1x30,colier plastic=20x0,30,banda reflect=10x15,za=1x5,grund spray=2x15,vopsea spray alb=1x20,furtun hidr=1x70,furtun transp=10x12)

Număr anunț
DA25929224
Autoritate contractantă
APA TARNAVEI MARI SA (CUI 19502679)
Furnizor / câștigător
PRES COM SERV SRL (CUI 6629710)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.025,63 RON
Valoare atribuită
3.025,63 RON
Data publicării
08.07.2020 00:00
Data finalizării
09.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.025,63 RON

din 3.025,63 RON estimat