Atribuită Cumpărare directă

SCOALA GIMNAZIALA NR.1 FOLTESTI ACHIZITIONEAZA MOBILIER SCOLAR: SCAUN SCOLAR=27 BUC

Număr anunț
DA25921969
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 (CUI 23765061)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
39160000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.997 RON
Valoare atribuită
2.997 RON
Data publicării
07.07.2020 00:00
Data finalizării
08.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.997 RON

din 2.997 RON estimat