Atribuită Cumpărare directă

PACHET ALIMENTE MARGARINA; IAURT; OUA; BR.TOPITA; PULPE PUI; MERE IDARED; USTUROI; CEAPA GALBENA; MORCOVI; TELINA; VARZA; CARTOFI; CONSERVA PESTE; ZAHAR; PASTE; PIPER; MALAI; BISCUITI

Număr anunț
DA25943928
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC TG LAPUS (CUI 3695247)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.341,57 RON
Valoare atribuită
1.341,57 RON
Data publicării
10.07.2020 00:00
Data finalizării
13.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.341,57 RON

din 1.341,57 RON estimat