Atribuită Cumpărare directă

Laptop ultraportabil ASUS ZenBook 14 UM433DA, cod UM433DA-A5010R cu processor AMD Ryzen™ 7 3700U pana la 4.00 GHz, 14”, Full HD, 8GB, 512GB SSD, Radeon™ RX Vega 10 Graphics, Windows 10 Pro, Icicle Silver

Număr anunț
DA25909359
Autoritate contractantă
Ministerul Muncii si Solidarității Sociale (CUI 4266669)
Furnizor / câștigător
SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.360 RON
Valoare atribuită
3.360 RON
Data publicării
06.07.2020 00:00
Data finalizării
07.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.360 RON

din 3.360 RON estimat