Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de consultanţă privind concesionarea serviciului de iluminat public pentru o perioada de 5 ani pentru UAT- comuna; serviciile de consultanță constau în : - stabilirea modalității de gestiune a serviciului de iluminat public, - întocmirea în vederea aprobării a caietului de sarcini pentru activitățile serviciului, a regulamentului serviciului, matricea riscurilor, a proiectelor de hotărâri, expuneri, rapoarte de specialitate, - întocmirea în vederea aprobării a contractului de concesiune pentru serviciul de iluminat public, - întocmirea documentației de atribuire (strategia de contractare, fișa de date a achiziției, formulare ofertant), - organizarea procedurii de atribuire a contractului serviciului de iluminat public (publicarea anuntului de participare, a documentatiei de atribuire și a anunţului de atribuire în SEAP), - consultanţă privind redactarea documentelor utile pe parcursul procedurii de atribuire (procese verbale, solicitari si raspunsuri la clarificari, comunicari, raportul procedurii, rapoarte de specialitate).
- Număr anunț
- DA25937852
- Autoritate contractantă
- COMUNA VALEA MARULUI (PRIMARIA VALEA MARULUI) (CUI 3655900)
- Furnizor / câștigător
- SUPERMARKET SERVICE SRL (CUI 21926986)
- Cod CPV
- 79400000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.900 RON
- Valoare atribuită
- 9.900 RON
- Data publicării
- 09.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.