Atribuită
Cumpărare directă
A12310 4-Nitrophenyl phosphate disodium salt hexahydrate, 97+%, 5 g, 1 buc x267.50= 535.00 lei Sodium hydroxide, pellets,RPE - For analysis - ACS - ISO,1 kg, 1 buc x 96.00=96.00 lei PARAFILM® M sealing film,length 38 m, width 100 mm 1 buc x 89.00= 89.00 lei Sodium nitroprusside dihydrate,RPE - For analysis P,50 g, 1 buc x225.00=225.00 lei
- Număr anunț
- DA25930041
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
- Furnizor / câștigător
- CELERA CHEMIE SRL (CUI 36165468)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 945 RON
- Valoare atribuită
- 945 RON
- Data publicării
- 08.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.